15 grudnia 2012

Wyniki konkursu zimowego! :)


Tak, jak obiecałam, dziś wyniki konkursu zimowego. Będzie zwięźle, krótko i na temat, bo miałam ciężki tydzień i będę go odsypiała przez następne kilka dni ;) Ale wyniki są, zwycięzcy zostali wybrani! Jak zwykle było ciężko i nie ukrywam, że długo biłam się z myślami, wszak jak mogłabym ocenić Wasze wspomnienia? Wszystkie są równie piękne i równie ważne! Niemniej słowo się rzekło, trzy (a nawet cztery!) osoby zostały wyłonione z grupy uczestników zabawy... a był to wybór niełatwy i bardzo subiektywny, dodatkowo konsultowany z niezawodną Sihh, której bardzo dziękuję!!! :* Ale do rzeczy...

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w zabawie! 

Pomiędzy” wędruje do Agathy za mrożącą krew w żyłach opowieść o 
płonącym drzewku! ^^

Królewska nierządnica” wędruje do Sol za skopanie Mikołaja, należało mu się! :P

Księga cieni tom 1” wędruje do Kobry – za opowieść o psie znalezionym w śniegu, którego zaadoptowałaś! :)

Chciałabym również wyróżnić jeden tekst, ciepły i bardzo pięknie napisany, opowiadający o spadającej gwieździe, której nikt, oprócz małej dziewczynki, nie mógł dostrzec. Praca ta, autorstwa Layli, zostaje wyróżniona i z tą osobą skontaktuję się mailowo w celu wybrania nagrody z puli "awaryjnej" :)

Wszyscy laureaci mogą już zerknąć na swoje adresy mailowe, gdyż właśnie popłynęła w Waszą stronę informacja o wygranej i prośba o przesłanie adresów do wysyłki.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję za udział w konkursie! Jednocześnie każdemu z Was życzę pełnych ciepła i radości wspomnień z każdej kolejnej Gwiazdki – nawet, jeśli codzienność nierzadko odziera nas ze 'świątecznego' nastroju. Czasem warto się wyciszyć, zatrzymać i pomyśleć o tych dobrych rzeczach, może zagadać do mniej lubianej koleżanki z klasy, pomóc starszej pani przejść przez śliską jezdnię, albo po prostu uśmiechnąć się do kasjerki w supermarkecie, gdy kolejka długa i szeroka... Wszyscy jesteśmy ludźmi i tylko ludźmi. A Święta przecież są raz w roku i każdy zasługuje na same dobre wspomnienia... :)

29 komentarzy:

 1. Jeju! Ale się cieszę!! Już piszę maila

  OdpowiedzUsuń
 2. No to jestem w szoku! Dziękuję bardzo :*! Ano należało się draniowi... phi! Misiek zamiast pięknej lali, tez mi ogarnięty Mikołaj :D Dziękuję jeszcze raz ;)

  Reszcie wygranym gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulację dla zwyciężczyń ;)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje zwyciężyniom. Ich opowiadania naprawdę są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. Ja nie miałam weny na pisanie ;) :P

  OdpowiedzUsuń
 6. gratulacje dla wygranych!!!1 <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wszystkim zwyciężcom:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wszystkim wygranym i wyróżnionym ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. WoW! Dziękuję. Mam nadzieję ,że mój e-mail dotarł?

  OdpowiedzUsuń
 10. masz wspaniałego bloga! będzie mi miło jeśli spodoba Ci się mój i również go zaobserwujesz ;))

  OdpowiedzUsuń
 11. Jej, to wspaniała wiadomość! Gratuluję pozostałym wygranym ^^

  OdpowiedzUsuń

Ten blog tworzę dla Was i każdy Wasz komentarz to dla mnie motywacja do dalszego pisania. Dziękuję, że jesteście tu ze mną! :)