02 lutego 2013

Nieprofesjonalny, lutowy stosik książkowy & zapowiedzi!

Głośno się coś wczoraj zrobiło o stosikach, amatorszczyźnie w blogosferze i zbijaniu fortuny na książkach od wydawców. Zgroza, powiem Wam. I chyba nawet nie chcę tego komentować, wystarczająco pięknie napisali słów kilka Kreatywa i Dada. Ja nadal jestę amatorę i trzasnę stosika (albo stosikiem), a co!

Styczeń jest zawsze ciutkę depresyjny, dlatego też nie mogłam sobie odmówić przyjemności zakupienia kilku ciekawych tytułów - ot tak, dla poprawy humoru (jakby nie było, recenzenckie egzemplarze są trzy - ależ się bezwstydnie wzbogaciłam!). Może nie do końca się udało, bo widząc stan mojego konta, mam ochotę się powiesić, ale powstrzymuje mnie świadomość, że fajne lektury mam jeszcze do przeczytania ;) A więc... TADAM!

Żeby nie było, ta porcelanowa lalka nie jest moja, należy do mojej młodszej siostry. Nie wiem, jak Wy, ale ja się troszkę boję takich lalek. Mam wrażenie, że na mnie patrzą - tak naprawdę PATRZĄ! Ech, chyba ze mną coraz gorzej... :)

1. Gwiazd naszych wina John Green - egzemplarz recenzencki (oficjalna wersja leci do mnie pocztą) od wydawnictwa Bukowy Las - cudowna lektura, TU moja recenzja, a TU mój konkurs, w którym można wygrać nowy egzemplarz tej powieści :)

2. Mistrz Katarzyna Michalak - od wydawnictwa Filia za recenzję wewnętrzną, czytałam wtedy we fragmentach i choć znam zakończenie, nie mogę się doczekać, aż będę miała czas na przeczytanie całości!

3. Znajdź mnie Lisa Kleypas - piąty i ostatni tom serii o rodzinie Hathaway, stanowczo najcudowniejszy ze wszystkich - jestem świeżo po lekturze i niedługo napiszę recenzję. Historia Bei i Chrisa totalnie mnie w sobie rozkochała - cudo! <3 Kupione w Matrasie w promocji -25%

4. Zaufaj mi Lisa Kleypas - czwarta część tej samej serii, o Leo i pannie Marks, niestety słabsza i to sporo słabsza od innych tomów, niemniej miło się czytało. Także z Matrasa.

5. Odblask czerwieni Jeri Smith-Ready - kiedyś przeczytałam Odcień fioletu i mi się spodobał, więc w końcu kupiłam kontynuację - w Matrasie w promocji of kors.

6. Po Tamtej Stronie Ciebie i Mnie Jess Rothenberg - absolutnie doskonała lektura, moja recenzja TU. Musiałam ją mieć na własność. Dziękuję Sihh za to, że namówiła mnie do przeczytania tej książki! <3

7. Czas miłości Colleen McCullough - wypatrzone na allegro, mam Ptaki ciernistych krzewów tej autorki, więc z chęcią przeczytam także i tę jej powieść :)

8. Każdy twój oddech Judith McNaught - teraz będą trzy moje perełeczki, czyli powieści mojej ukochanej pisarki, Judith. Uwielbiam tę historię, moja recenzja TU.

9. Na zawsze Judith McNaught - absolutnie jedna z najcenniejszych książek w moich zbiorach, po prostu KOCHAM historię Jasona i Victorii - moja oda pochwalna o tej książce TU. Książka nie była tania (kupiona na allegro za ponad dwukrotną jej wartość), ale musiałam ją mieć! Naprawdę polecam! <3

10. Coś wspaniałego Judith McNaught - choć stan tej książki pozostawia wiele do życzenia (tak się kończą zakupy przez internet, ech), to jednak cieszę się bardzo, że mam ją w swoich zbiorach - niedługo przeczytam (jak tylko znajdę czas) :)

11. Rozdarte dusze Elaine Coffman - spodobała mi się okładka (koleś wygląda jak młody Brad Pitt <3), więc kupiłam ;) W weldbildowej promo.

12. Weź moja duszę Yrsa Sigurdardottir - nie czytuję takich książek, przyznaję. Ale ten tytuł... bosze, mam ciarki, jak go czytam. Zrobiłam wyjątek i kupiłam sobie wersję kieszonkową. Przeczytam! I podzielę się z Wami moją opinią ;)

13. Marina Carlos Ruiz Zafon - nareszcie mam, sasasa! *_*

14. Mroczna toń Tricia Rayburn - od Dolnośląskiego, właśnie czytam, recenzja niedługo :)

15. Nevermore. Cienie Kelly Creagh - od ParanormalBookS, moja recenzja TU.

16. Obsesja Erica Spindler - wypatrzona w Weldbildzie w mega promo -75%.

17. Matka Pearl Maureen Lee - podobno dobra lektura, no to zaryzykowałam, też w Weldbildzie.

18. Cosmopolis Don DeLillo - możecie się śmiać, ale okładka filmowa jest super, Rob wyszedł wspaniale! Z resztą mnie się zawsze Pattinson podobał, czy był Cedrikiem czy Edwardem, przystojny jest i już.

No i słów kilka o tym, co wyszło i co niedługo zostanie wydane :)

WYSZŁO:

1 luty 2013
Maria Antonina. Z Wiednia do Wersalu
Juliet Grey
BUKOWY LAS

Obdarzona bardzo licznym rodzeństwem i dorastająca pod bacznym okiem dominującej cesarzowej Austrii dziesięcioletnia Maria Antonina wie, że pewnego dnia jej idylliczne dzieciństwo dobiegnie końca, a ona sama zostanie złożona na ołtarzu politycznych ambicji matki.
Nie przypuszcza tylko jednego — że ten dzień nastąpi tak szybko. Zanim jednak z rodzinnego Wiednia, gdzie czas upływa jej na radosnych zabawach z siostrami, wyruszy do lśniącego przepychem, rozplotkowanego Wersalu, musi przejść całkowitą przemianę, by Francuzi uznali ją godną objęcia roli delfiny i poślubienia dziwnego, nieśmiałego, zaledwie o dwa lata od niej starszego chłopca, którego przeznaczeniem jest zasiąść na tronie jako Ludwik XVI. Czy znajdzie w sobie dość siły, przebiegłości  i determinacji, by stać się prawdziwą władczynią?

ZAPOWIEDZI:

13 lutego 2013
Czarny Anioł
Mika Waltari
KSIĄŻNICA


Miłość bez przyszłości w mieście skazanym na zagładę.
Znakomita powieść osnuta na tle dramatycznych wydarzeń związanych z oblężeniem i upadkiem Konstantynopola.
W grudniu roku 1452, na sześć miesięcy przed zdobyciem przez Turków chrześcijańskiej twierdzy, do grona jej obrońców dołącza przybyły z Awinionu rycerz Johannes Angelos. W Konstantynopolu poznaje Annę, Greczynkę wysokiego rodu. Tragiczne losy tych dwojga splotą się nierozerwalnie w przełomowym momencie historii, gdy stary porządek zostanie zburzony, a na jego gruzach zacznie powstawać nowy świat..

19 lutego 2013
Pocałunek w Paryżu
Stephanie Perkins
AMBER

Każda siedemnastolatka byłaby wniebowzięta, gdyby ojciec postanowił wysłać ją na rok do Paryża. Ale Anna jest szczęśliwa w Atlancie – ma fajne liceum, najlepszą przyjaciółkę i chłopaka… no prawie. Więc nie skacze do góry z zachwytu.
Paryż wcale jej się nie podoba – dopóki w nowej szkole nie pozna Etienne’a. Etienne jest superparyski, megaprzystojny i ma wszystko – niestety, z dziewczyną włącznie. Ale przecież w Paryżu każde marzenie może się spełnić.
Czy najbardziej romantyczny rok w najbardziej romantycznym mieście świata zakończy się tak wyczekiwanym przez Annę najbardziej romantycznym pocałunkiem ?
“Najlepsza powieść o miłości, jaką kiedykolwiek czytałam. To nie idealny, baśniowy romans. To historia wyłamująca się ze schematów, pełna wzlotów i upadków, i dlatego tak prawdziwa.” – Amazon

20 lutego 2013
Lewa strona życia
Lisa Genova
PAPIEROWY KSIĘŻYC

Po raz kolejny autorka łączy niezwykły przypadek medyczny z powieścią obyczajową, kreśląc fascynujący portret kobiety walczącej o odnalezienie swojego miejsca w życiu po urazie doznanym w wypadku samochodowym.
Sarah Nickerson jest jedną z wielu pracujących, ambitnych mam z Welmont, bogatego przedmieścia Bostonu. Mieszka tam z mężem Bobem, wierną nianią i trójką dzieci – Lucy, Charliem i dziewięciomiesięcznym Linusem.
Wciąż w biegu, ta ambitna i zapracowana kobieta praktycznie nie ma czasu na głębszy oddech. Jakimś cudem jednak, niczym kontroler lotów, Sarah trzyma w ryzach każdą minutę swojego życia. Ale ten nadmuchany do granic możliwości balon musi kiedyś wybuchnąć. Pewnego pechowego dnia, Sarah jadąc do pracy rozmawia przez telefon i o sekundę za długo nie patrzy na drogę.
Spowodowany wypadkiem uraz mózgu całkowicie wymazuje lewą stronę jej świata, i po raz pierwszy, Sarah pozwala na to, żeby kontrolę przejęli jej bliscy, w tym od dawna nieobecna w jej życiu matka. Nie mogąc nawet porządnie umyć zębów, musi przemyśleć swoją przeszłość i zastanowić się nad niepewną przyszłością...

26 lutego 2013
Dama w bieli
Dorthe Binkert
PRÓSZYŃSKI I S-KA

W lipcu 1904 roku na statek płynący z Antwerpii do Nowego Jorku wsiada samotna kobieta bez biletu, bagażu i pieniędzy, ubrana w białą wieczorową suknię z koronki. Piękna, elegancka i skryta, pasażerka na gapę przykuwa uwagę podróżnych i staje się obiektem niezliczonych plotek.
Na statku Valentina spotyka szereg intrygujących postaci, z których każda ma coś do ukrycia: rzeźbiarza rozpamiętującego tragicznie zakończony związek z młodziutką modelką, kobietę całkowicie uzależnioną od swojego towarzysza, przykutą do wózka dziewczynkę, tajemniczą rodzinę Vanstraatenów oraz brata i siostrę połączonych specyficzną więzią. Wszyscy wierzą, że w Nowym Jorku czeka na nich nowe, lepsze życie. Czyje nadzieje się spełnią? I jaką tajemnicę skrywa urzekająca dama w bieli?

20 marca 2013
Karmazynowa korona
Cinda Williams Chima
GALERIA KSIĄŻKI

Tysiąc lat temu dwoje młodych kochanków zostało zdradzonych –dla Algera Waterlowa oznaczało to śmierć, dla Hanalei, królowej Fells, życie bez miłości. Teraz ponownie królestwo Fells zdaje się drżeć w posadach. Młoda królowa Raisa ana’Marianna ma poważne problemy z utrzymaniem pokoju nawet w murach własnego zamku. Napięcia między czarownikami a klanami sięgnęły zenitu. W sytuacji, gdy sąsiednie królestwa próbują wykorzystać wewnętrzne waśnie w Fells do własnych celów, Raisa liczy na zjednoczenie swojego ludu przeciwko wspólnemu wrogowi. Jednakże równie groźnym przeciwnikiem może być ten, którego królowa darzy uczuciem.
Poruszanie się wśród meandrów polityki nigdy jeszcze nie było tak niebezpieczne, a dawny herszt ulicznego gangu Han Alister wydaje się wzbudzać wrogość zarówno klanów, jak i czarowników. Jego jedynym sojusznikiem jest Raisa. Han nie potrafi oprzeć się uczuciom wobec niej, choć wie, że to igranie z ogniem. Niebawem Han odkrywa tajemnicę, uważaną za dawno zapomnianą – informację o takiej mocy, że może zjednoczyć ludność Fells. Czy zabierze ten sekret do grobu, nie zdążywszy go wykorzystać? Wstrząsająca prawda przysłonięta powtarzanymi przez tysiąc lat kłamstwami w końcu wychodzi na jaw w tym błyskotliwym zakończeniu serii o Siedmiu Królestwach.

Zdradzę Wam tylko, że wszystkie te książki muszę, dosłownie MUSZĘ zdobyć :) Tak wiem, nieprofesjonalna jestem, taki zbieracz ze mnie. Trudno. Mea culpa. 
A czy Wy widzicie w zapowiedziach coś godnego zdobycia? ;)

Na koniec przecudowna animacja prosto z wytwórni Disneya (podobno nawet nominowana do Oscara, ha!) - nie mogę się od niej oderwać <3

64 komentarze:

 1. Pokaźny stosik, kilka pozycji mnie intryguje :) A tak poza tematem, to gdzie można poczytać o tym co piszesz powyżej, stosikach, amatorszczyźnie>?Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, na początku podałam linki do Kreatywy i Dady, tam znajdziesz więcej info (kliknij na ich nicki ;))

   Usuń
 2. Wow! Co za stos nam trzasnęłaś ;) Miłej lektury przy takich ksiązkach chyba nie muszę życzyć :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Och, ile fantastycznych nabytków! Marzę o kilku i mam nadzieję, że uda mi się je dorwać. A zapowiedzi interesujące, zwłaszcza "Maria Antonina", "Lewa strona życia" i "Dama w bieli". A animację Disneya oglądałam jak zahipnotyzowana... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ile wspaniałych książek! A jednak kupiłaś "Na zawsze"! Tak Ci zazdroszczę, że ją masz. :D
  "Coś wspaniałego" też jest bardzo fajna, chociaż nie powaliła mnie tak jak ta pierwsza.
  No i nie pozostaje mi nic innego jak modlić się o chwilę wolnego czasu, bo tyle wspaniałych książek czeka w kolejce do przeczytania. Maria Antonina i Dama w Bieli to moje pozycje obowiązkowe. Ostatnio nabrałam też chęci, by przeczytać "Mistrza". Nie wiem czemu, ale uwielbiam powieści gangsterskie, no i klimat luksusu, który podobno towarzyszy tej książce. Zaciekawiła mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No przyznaję, że nie mogłam sobie odmówić kupienia Na zawsze, chociaż to był mój najdroższy zakup książkowy w ostatnim czasie. Myślałam jeszcze o kupieniu Jak w Raju, ale ceny na allegro wahają się między 100 a 170 zł - aż tak szalona nie jestem :P Jeszcze ;)

   Usuń
 5. No to trzasnęłaś Pani krytyk stosem! "Mistrz" bardzo mi się podobał. Ciekawa jestem tej książki Sigurdardottir, czytałam tylko "Pamiętam Cię". A czekam na "Marię Antoninę".

  OdpowiedzUsuń
 6. Animacja jest wspaniała, nie wiem ile razy już ją oglądałam :)
  Stosiku można pozazdrościć!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny stosik, zazdroszczę Mrocznej toni *_* Chyba jestem jedyną osobą której ta animacja aż tak nie zachwyciła :o

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny stos. Z chęcią przeczytałabym książki "Nevermore" i "Gwiazd naszych wina". (:
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Super stos! Chętnie z kilkoma pozycjami bym się zapoznała, gdybym miała okazję.
  Do tego artykułu to brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Animację obejrzałam z prawdziwą przyjemnością. Scena w biurze z formularzami prześwietna. Gdzieś Ty to znalazła?
  A stosik fajny ^^ no comments.
  Zaś na Karmazynową Koronę z drżeniem serca czeka moja Mama, która dosłownie zakochała się w tym cyklu. Co do mnie to jeszcze go nie czytałam, ale mam w planach. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czytałaś Siedmiu Królestw? WSTYD, moja Droga! Kocham tę serię, chociaż pierwszy tom był nudny, ale od Wygnanej Królowej zaczęła się prawdziwa zabawa :) Polecam szczerze, ja także czekam na ostatni tom tego cyklu :)
   Co do animacji, Bukowy Las na fb wrzucił linka, a potem zauważyłam, że inni także linkują, no i jakoś tak obejrzałam... i przepadłam. Poza tym uwielbiam Disneya, choć przez niego mam zbyt wygórowane wymagania wobec facetów :P

   Usuń
 11. ah, "Po tamtej stronie ciebie i mnie" to przepiękna książka..

  czytałabym "Annę i pocałunek w Paryżu" :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Ta animacja, którą wstawiłaś jest naprawdę cudowna - nie mogę się od niej oderwać! <3 A stosik.. cudowny! Nieprofesjonalny, ale kit z tym ;) Zazdroszczę zwłaszcza "Gwiazd naszych wina"! <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakże amatorsko i nieprofesjonalnie! Wspaniale!
  Stosik wspaniały. Czytałem tylko ''Marinę''.
  Pozdrawiam, Śliwkowy amator.

  OdpowiedzUsuń
 14. Animacja jest cudowna, aż się wzruszyłam podczas oglądania. ;)
  Stosik spory, normalnie zazdrościłabym okropnie, ale czuję minimalne zniechęcenie do książek od kilku dni. Pewnie spowodowane lekturą, którą teraz czytam ("Dotyk ciemności"). Coś mi kiepsko idzie z tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ojojoj, jaki stosik! *.* (ja nawet nie wczuwam się w tą aferę, która również do mnie dotarła...) W każdym bądź razie pożyczyłabym na zawsze z tego stosiku: Gwiazd naszych wina, Mistrz, Po drugiej stronie ciebie i mnie, Marina i Mroczą Toń :D (Jak była u mnie i widziałaś ten noprofessional stos, to zauważyłaś, że też mam Matkę Pearl <3 :D. A co do zapowiedzi, to: Maria Antonina..., Pocałunek w Paryżu, Lewa strona życia, Dama w bieli... Na te tytuły będę polować w lesie książek :D.
  A co do filmiku, wczoraj widziałam na Dem... :P i jest fan-ta-sty-czny! Lepszy nawet od niektórych długometrażowych!.
  Uff.. skończyłam.
  Pozdrawiam serdecznie! :D:D

  OdpowiedzUsuń
 16. Książki! *.* Wydaje mi się, że tylko ja nie skorzystałam z matrasowej promocji, czy co? Świetne nabytki! "Mroczną Toń" koniecznie chcę zdobyć. :3 Miłego czytania!
  Zapowiedzi kuszące, zwłaszcza ta pierwsza. :3

  OdpowiedzUsuń
 17. Tak, o tym podziale blogosfery też czytałam na stosikowców itp., zresztą przez to, że umieściłaś na facebook'u link ;)

  A stosik fantastyczny ! ^^ "Po Tamtej Stronie Ciebie i Mnie" szczególnie zazdroszczę, gdyż z wielką chęcią bym przeczytała :) Jak znajdę na nią fundusze, to zapewne zakupię.

  Co do zapowiedzi, to z tych mimo wszystko nic mnie nie zainteresowało, niemniej mam też swoje typy i ogarnia mnie zgroza, gdy myślę ile tego jest... nie wiem jak znajdę czas, lecz dla książek zawsze jakoś się coś uda poprzesuwać :)

  Pozdrawiam *.*

  OdpowiedzUsuń
 18. Na złość stosikowym tępicielom również dziś umieściłam stosik i obserwuję, że dziś mamy istny wykwit stosików. Podziwiam Twój stos i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ciekawy stos. Ja właśnie czytam Obsesje - pochłonęła mnie całkowicie. Życzę miłego czytania i czekam na recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja się pytam: gdzie "Kroniki Ellie"? Moja najbardziej wyczekiwana lutowa premiera. MUST HAVE & MUST READ!
  Z tych jednak co wymieniłaś szczególnie wdzięcznie uśmiecha się do mnie "Maria Antonina" i trochę bardziej nieśmiele "Dama w bieli". Za to kompletnie nie chce mi się patrzeć na "Pocałunek w Paryżu". Okładka i opis - tandeta!
  Jeżeli zaś chodzi o stosik to zazdroszczę Bukowego i Filii, ale sama ze stycznia jestem zadowolona. Bo i dostałam świetne książki i kupiłam (gdzie moje pieniądze???).

  OdpowiedzUsuń
 21. ,,Maria Antonina" zdecydowanie dla mnie, choć na razie czekam na recenzje, coby mieć pewność, że nie trafię na jakiegoś gniota. ,,Po tamtej stronie..." i ,,Gwiazd naszych wina" bardzo mi się podobały. ,,Nevermore" jakoś wybitnie mocno do mnie nie trafiło. Czekam teraz na ,,Mistrza", bo jest tak chwalony, że aż mnie palce świerzbią, by w końcu złapać za własny egemplarz ;)
  Tak na marginesie, również zaobserwowałam po ,,artykule" pani Krytyk wysyp stosików. No i dobrze! Skoro panią Krytyk tak to boli, to bądźmy nieprofesjonalni na serio ;))

  OdpowiedzUsuń
 22. Jakie cudaśne stosisko *.* Urodzinki będę mieć to może uda się coś wyprosić na prezent ;) Z tym o Pattinsonie to się zgadzam. Tylko te jego niektóre fryzury mnie przerażają...
  A animacja świetna. W sumie to jak większość Disneyowskich produkcji.

  OdpowiedzUsuń
 23. Twój nieprofesjonalny stosik jest świetny. Najbardziej ciekawi mnie
  "Gwiazd naszych wina" i "Na zawsze" - to przez Twoje recenzje. ;)
  Animacja przecudowna - oglądałam ją z uśmiechem na twarzy, wręcz z rozczuleniem i wzruszeniem (ja też uwielbiam animacje wytwórni Disneya).
  Co do zapowiedzi : "Maria Antonina" i "Dama w bieli " to pozycje must read.:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 24. Zbierasz kolekcję powieści Judith McNaught - super, lubię jej romanse!
  Z niecierpliwością czekam na "Marię Antoninę ", a książkę Lisy Genovy mam w najbliższych planach :-)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 25. Super stosik:) Czytałam jedynie "Marinę" i bardzo mi się podobała. A z chęcią podkradłabym Ci Nevermore;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Wstawiłaś stosik?! Gardzę Tobą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę płakać :( Nie bądź taka, wróć na ciemną stronę mocy, proooooszę :P

   Usuń
 27. Oj, nie dziwię się, że musisz mieć te książki :D Sama mam na nie ochotę, gdy widzę opisy :D

  Świetny stosik - miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Hahaha, świetna animacja :D
  A twój stosik przecudowny, naprawdę. Jedyne, co z niego przeczytałam, to "Nevermore" :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 29. Na drugiej części "Nevermore" zawiodłam się :C Liczyłam, że będzie odrobinę lepsza :C Ale cóż... Pozostaje jeszcze trzecia część ;) "Mroczną toń" niedługo przeczytam ^^ Och, "Gwiazd naszych wina" <3 Myślę właśnie nad rozwiązaniem Twojego konkursu, ale nic nie przychodzi mi do głowy. Może wena przyjdzie do mnie wieczorem :) Masz cudowne książki <3 Stosik rewelacyjny! :D Czekam na "Pocałunek w Paryżu" i "Maria Antonina..." :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Czytałam ten nieszczęsny tekst i też nie będę się wypowiadać. Stosiki mam zamiar umieszczać i nikomu nic do tego. Zazdroszczę "Mistrza".

  OdpowiedzUsuń
 31. Masz "Odblask czerwieni"! ja też chcę! :(
  Czekam na recenzję :) a promocja -25% tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, do końca stycznia była promo w Matrasie -25% :)

   Usuń
  2. Na internetowej do końca stycznia, w stacjonarnych księgarniach -25% jest cały czas na około 200 tytułów, sporo nowości. Co miesiąc te tytuły się zmieniają, więc jest w czym wybierać :P Poza tym są też książki poprzeceniane po 50-70% :P

   Usuń
 32. Tej dwójki to ja Ci zazdroszczę!! :) Przeczytalabym tę książkę Kasi Michalak:)

  OdpowiedzUsuń
 33. Imponujący stosik.
  Co do tego co pani Profesjonalistka napisała to już się wypowiedziałam u Kratywnej.
  Miłego i owocnego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 34. Patrzę z podziwem na twój stosik i zazdroszczę. Wprawdzie ,,Mistrza'' i ,,Obsesję'' mam, ale reszty nie znam, więc czekam na twoje recenzje.
  Przyjemnego czytania życzę.

  OdpowiedzUsuń
 35. Nawet nie wiesz jak się cieszę, ze "Zaufaj mi" to najsłabsza część serii. Mi baaardzo się podobała więc już wyobrażam sobie jak w moich oczach będą wyglądać pozostałe części ;)

  Z zapowiedzi najbardziej czekam na "Damę w bieli" Tytuł który na pewno przeczytam.

  A animacja jest przecudowna <3 Właśnie się zakochałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurde, no to rzeczywiście Pokochaj mnie (tom 3) i Znajdź mnie (tom 5) powinny Ci się tym bardziej spodobać, dla mnie to najlepsze części ;D

   Usuń
 36. Stosik cudowny ^.^ A animacja... ach ;)
  Co do tego pseudo-profesjonalnego artykułu, czytałam, i lepiej nie mówić, co w mojej głowie powstawało, kiedy myślałam o osobie, która go napisała. Kreatywa i Dada rządzą. ;D

  OdpowiedzUsuń
 37. Ładny stos, pozostaje życzyć tylko miłej lektury!
  Animację widziałem, podobają mi się takie krótkometrażowe filmy :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Naprawdę zazdroszczę egzemplarza "Gwiazd naszych wina". Marinę czytałam i jest to jedna z moich ulubionych pozycji. Z zapowiedzi "Dama w bieli" brzmi intrygująco.

  OdpowiedzUsuń
 39. Jaka Ty jesteś bezwstydna! Tak umieszczać stosik! :)
  A tak na poważnie to wiele wspaniałych książek tutaj masz. Tak myślę, że wspaniałych, bo na niektóre mam ochotę i mają dobre opinie. :)
  Widzę, że masz "Matkę Pearl". Daj znać jak Ci się podobała. Sama mam ją na półce dzięki tej wspaniałej promocji, ale zabiorę się za nią dopiero w okolicach lata. A trylogia "Syreny" do mnie właśnie wędruje, więc tym bardziej jestem ciekawa Twojej opinii o ostatnim tomie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 40. Cudowna, wspaniała, niesamowita, piękna i najlepsza MARINA! <3 Uwielbiam tę książkę i chciałabym przeczytać ją drugi raz ale jakoś non stop czasu nie mam. A animacja też mnie oczarowała ^^

  OdpowiedzUsuń
 41. No takiego nieprofesjonalizmu sie po Tobie nie spodziewałam :D
  A tak na poważnie to stos zacny, miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 42. O rany! Nie jestem sama na tym świecie - dzięki! :)
  Nie dalej jak miesiąc temu wywaliłam z pokoju dwie porcelanowe lalki i pajacyka z porcelany, które miałam od dzieciństwa, bo wydawały mi się takie... PRZERAŻAJĄCE! O.o Gapiły się na mnie - słowo daję! Więc poszły na strych! xD

  A stosik - same ochy i achy, na razie najbardziej interesuje mnie "Gwiazd naszych wina", bo się niecnie w ten tytuł jeszcze nie zaopatrzyłam, ale spoko-loko, przecież w tym amatorowaniu jesteśmy profesjonalistami, czyż nie? xP

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! czyli jednak to nie przypadek! A już się bałam, że ze mną jest coś nie tak :) Widocznie one naprawdę się gapią!!! Porcelanowym lalkom mówimy NIE :D

   Usuń
  2. Właśnie - mówimy NIE! xD
   Musimy założyć jakieś Stowarzyszenie dla Poskramiaczy Lalek! :)

   Usuń
 43. "Po Tamtej Stronie Ciebie i Mnie" mnie od jakiegoś czasu ciekawi. I widzę, że warto sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Oj ale jesteś nieprofesjonalna... Jak mogłaś? Stosik? Serio? To takie plebejskie! Phi!

  A tak serio, to piękny stosik! Mroczną Toń chcę bardzo, czekam na recenzję ;)

  OdpowiedzUsuń
 45. "Mistrza" mam za sobą i jest cudny :)
  czekam na własny egzemplarz "Gwiazd naszych wina", który ma mi podesłać Bukowy Las
  chętnie przygarnęłabym "Po tamtej stronie ciebie i mnie"
  a do kolekcji dołączyłabym "Marinę" :)

  OdpowiedzUsuń
 46. I teraz sobie wyobraź, że moja przyszła teściowa kolekcjonuje tego typu lalki - duże, małe i ogromne. Wchodzisz do salonu, a tam wszędzie wpatrzone w Ciebie małe bestyjki. Mnie też przerażają :D

  Co do stosika - no nieźle! Dobrze, że mnie nie stać na takie szaleństwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 47. Cudny stosik! Mam wielką ochotę na "Mistrza" jak i na "Po tamtej stornie ciebie i mnie" :)
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 48. No tak - o burzy wokół blogów i blogerów było głośno. Na tyle, że słyszałem o niej nawet ja, który naprawdę mało wie o wszystkim, co się tutaj dzieje. Ale jak jak zwykle na takie sytuacje mam jedną odpowiedź - nie ma się czym przejmować.
  Stosik imponujący, ja najchętniej dorwałbym Cosmopolis, bo i film chcę obejrzeć, ale jednak najpierw wolę przeczytać ksiązkę.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 49. Jaki piękny stosik, kilka tytułów podkradłabym z chęcią:D Miłego czytania zatem!

  OdpowiedzUsuń
 50. Świetny stosik :D Miłej lekutry

  OdpowiedzUsuń
 51. Piękne stosiki:) Gwiazd naszych wina miałam w planach, ale się jakoś te plany rozwiały. Może jeszcze kiedys się to zmieni... Ten Czarny Anioł mnie intryguje;)

  OdpowiedzUsuń

Ten blog tworzę dla Was i każdy Wasz komentarz to dla mnie motywacja do dalszego pisania. Dziękuję, że jesteście tu ze mną! :)