16 maja 2015

Darmowy ebook! "Drobne kłamstwa" od wydawnictwa Filia :)


"Ellen Moore, pracownik społeczny, zostaje wezwana, gdy w miejskim parku pod pomnikiem bogini Leto zostaje znaleziona martwa kobieta ze śpiącym u boku czterolatkiem.
Ellen próbuje ustalić tożsamość chłopca. Wraz z przyjacielem, policjantem, próbują ustalić, czy morderstwo nie jest dziełem seryjnego mordercy, który trzynaście lat temu w podobny sposób zabił inną kobietę.
Im bardziej Ellen angażuje się w tę sprawę, tym więcej odkrywa niepokojących śladów. Zaczyna rozumieć, że ma mało czasu.
Jeśli zawiedzie i nie rozwikła zagadki, kolejna matka poniesie ofiarę."


Drobne kłamstwa to nowelka, którą wydawnictwo Filia udostępniło bezpłatnie na portalu virtualo.pl w ramach promocji nadchodzącej premiery - 80-stronicowe opowiadanie jest wprowadzeniem do powieści Małe cuda Heather Gudenkauf, która pojawi się w naszych księgarniach  3 czerwca 2015! Zarówno nowelkę, jak i Małe cuda mam już za sobą i lada chwila podzielę się z Wami swoimi wrażeniami. A póki co o Drobnych kłamstwach mogę powiedzieć jedno - warto przeczytać to opowiadanie! Trzyma w napięciu, nie brakuje w nim zagadek do rozwiązania, a i bohaterka jest postacią, której nie sposób nie polubić. Szczerze polecam! :)


8 komentarzy:

 1. Łał! Jak tylko przeczytałam ten krótki opis historii, czuję się mega zachęcona. To byłaby świetna książka na oderwanie się na chwilę od historii miłosnych.
  Pozdrawiam
  A. :)

  http://still-changeable.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna okazja. Zaraz pobiorę darmowego ebooka.

  OdpowiedzUsuń
 3. siedzę w średniowieczu. Nie mogę się przekonać do takiej wersji książki, której nie mogę odstawić na półkę. No nie mogę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie, zaraz pobieram. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za info! Udostępnienie darmowego ebooka coraz częściej jest stosowane jako strategia reklamy danego tytułu - szczególnie, kiedy udostępniona jest nowelka do jakiejś większej powieści / serii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałam właśnie, że wydawnictwo udostępniło to opowiadanie, ale szczerze mówiąc, nie znam samej powieści nie wiem czy powinnam sięgać po nowelkę, nawet jeśli to ona wprowadza do książki. Zastanowię się. ;)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się ciekawie. Warto skorzystać z takiej okazji :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna sprawa, ostatnio już kilkakrotnie spotkałam się z podobną promocją :)

  OdpowiedzUsuń

Ten blog tworzę dla Was i każdy Wasz komentarz to dla mnie motywacja do dalszego pisania. Dziękuję, że jesteście tu ze mną! :)