14 lutego 2018

Magiczny konkurs u Tirindeth

Tak, jestem nieuleczalnym potterhead. Nie wyobrażam sobie, jak miałoby wyglądać moje życie, gdybym nigdy nie poznała Harry'ego Pottera. Serio. Dzieło J.K. Rowling od lat mnie inspiruje i zachwyca, i z każdym kolejnym rokiem czuję się jego fanką jeszcze bardziej i bardziej. I wiem, że dla każdego fana posiadanie gadżetów związanych z ukochaną serią to nie lada gratka. Tak właśnie narodził się pomysł na zorganizowanie konkursu, w którym każdy fan HP może zawalczyć o oryginalne, potterowe gadżety prosto z UK! Do zdobycia są dwa zestawy – tak więc aż dwie osoby mają szansę wygrać. Jesteście zainteresowani?

No dobra, to teraz przejdźmy do konkretów – jak zdobyć jeden z zestawów?

REGULAMIN MAGICZNEGO KONKURSU U TIRINDETH:

1. Organizatorką Magicznego konkursu oraz sponsorem nagród jest autorka bloga Tirindeth’s.

2. Magiczny konkurs trwa od 14 lutego do 14 marca 2018 do północy. 

3. Udział w Magicznym konkursie może wziąć każdy, kto posiada adres korespondencyjny w Polsce. Zgłosić się można tylko raz. Nie będą przyjmowane zgłoszenia anonimowe.

4. Aby wciąż udział w konkursie, należy być fanem bloga Tirindeth’s (obowiązkowo) oraz kanału na Facebooku lub Instagramie (do wyboru). Nie jest wymagane polajkowanie obu kanałów.

5. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod konkursowym postem pozostawić komentarz według poniższego schematu: 

Odpowiedź na pytanie: …
Obserwuję bloga oraz Facebooka/Instagrama jako: …
Adres email: … 

6. Pytanie konkursowe:

Co sprawiło, że pokochałeś serię o Harrym Potterze?

Na pytanie należy odpowiedzieć w maksymalnie 10 zdaniach.

7. Do wygrania są dwa zestawy gadżetów HP zakupionych w Wielkiej Brytanii, z oryginalnymi metkami. Zestaw nr 1 – koc z logiem Hogwartu oraz zestaw biżuterii z motywem złotego znicza, insygniów śmierci i latającego klucza. Zestaw nr 2 – portfel z Hedwigą i pakiet czterech par skarpetek z motywami domów z Hogwartu. Nagrody są równorzędne, zostaną wysłane według kolejności wyboru zwycięzcy.8. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 48 godzin od zakończenia konkursu, a wyniki będą opublikowane na niniejszym blogu w stosownej notce. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników, po tym, jak zwycięzcy prześlą drogą mailową adresy korespondencyjne. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Wysyłka tylko na terenie Polski.

9. Organizatorka zastrzega sobie prawo do przedłużenia trwania konkursu, jeśli ilość lub jakość zgłoszeń w konkursie nie będzie odpowiadała jej oczekiwaniom. Wygrywają odpowiedzi, które spodobają się organizatorce! 

10. Żadna firma zewnętrzna ani żaden z serwisów społecznościowych nie jest związany z organizacją niniejszego konkursu.

Uff, mam nadzieję, że ujęłam w tym regulaminie wszystkie najważniejsze rzeczy. Poniżej prezentuję baner konkursowy – będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnicie go u siebie i dzięki temu większa liczba potteromaniaków  dowie się o możliwości zdobycia gadżetów z HP. Co mogę rzec więcej? 

Powodzenia! :)


7 komentarzy:

 1. Obserwuje bloga jako luxwell99 - Klaudia Jankowska, lubię fanpage na fb pod nazwą Klaudia Blanka Jankowska
  Adres email: klaudia.jankowska.14@gmail.com

  Pokochałam serię o Harrym Potterze jeszcze jako dziecko. Zaczęłam czytać pierwszą książkę, Kamień Filozoficzny, mimo, że mama mówiła mi że to nie jest dla dzieci (byłam bardzo wrażliwa i pożerałam dosłownie książki). Przeczytałam ją bardzo szybko i wpadłam w szał. Wszystkie przedstawione postacie wydały mi się tak bardzo realne, że w kolejnych latach regularnie oglądałam nowe części Harrego, oczywiście również czytając powieści. Mam zebraną niemal całą serię, bo niektóre części czytałam z biblioteki. Każda niemal moja zabawa kończyła się robieniem różdżki z piórem Feniksa i tworzeniem z zeszytu księgi z zaklęciami Harrego. Każde zaklęcie oczywiście opisywałam. Uwielbiam całą serię Pottera, bo odciąga od rzeczywistości. Jest to równoległy świat, w którym bardzo by się chciało żyć, a wszystkie wydarzenia wydają się niesamowicie realne. Z tymi powieściami... Można uwierzyć w magię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę pomyliłam kolejność schematu, ale mam nadzieję że nic się nie stanie

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedź na pytanie:
  Serię o Harrym Potterze pokochałam
  Już gdy zaledwie kilka lat miałam.
  Książki to były niezwykłe, wyjątkowe,
  Bo rozbudziły we mnie uwielbienie do rzeczywistości książkowej!
  Już pierwsza część wciągnęła mnie niesamowicie
  I wkrótce pokochałam Pottera i Hogwart nad życie.
  Szczególnie spodobała mi się właśnie szkoła:
  Pełna magii, fascynującej wiedzy i przyjaciół koła.
  Marzyłam, żeby dostać kiedyś list z Hogwartu
  I samej uczyć się czarów i Weasley'owskich żartów.
  Do dzisiaj czekam na sowę z listem od Dumbledora
  Bo mimo, że poważna studentka, to wciąż jeszcze do nauki magii skora!

  Obserwuję bloga oraz Facebooka jako: Angelika Paterak
  Adres email: angelika_paterak@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny konkurs! Aż muszę pomyśleć nad odpowiedzią, a ja zazwyczaj nie biorę udziału w konkursach :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, jakie wspaniałe gadżety!

  OdpowiedzUsuń

Ten blog tworzę dla Was i każdy Wasz komentarz to dla mnie motywacja do dalszego pisania. Dziękuję, że jesteście tu ze mną! :)