16 czerwca 2014

"Silos" trafia do... Czyli ogłaszam wyniki konkursu!

Kochani, dzisiaj chwila prawdy – czas na ogłoszenie wyników konkursu, w którym można było wygrać powieść Silos Hugh Howey'a. Pytanie konkursowe było – wbrew pozorom – szalenie łatwe: należało podać tytuły dwóch powieści napisanych przez amerykańskiego autora i twórcę serii Wool. Pytanie było łatwe dlatego, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie na... Wikipedii! :) A dokładnie pod TYM linkiem. Tak więc w konkursie udział mógł wziąć każdy, także osoby, które nigdy o autorze Silosa nie słyszały :)

Na moją skrzynkę wpłynęło 21 zgłoszeń, za co Wam bardzo dziękuję. Niestety książka jest tylko jedna, więc mogę wybrać tylko jedną osobę spośród Uczestników zabawy. I tak oto Zwycięzca został wytypowany! A raczej Zwyciężczyni, którą jest….

Marcelina (marcysia304@)!


Serdecznie gratuluję :) I informuję, że wysłałam właśnie do Laureatki maila dotyczącego przesyłki nagrody. 

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie! :)

5 komentarzy:

 1. Ekstra, bardzo dziękuję!:)
  Napisałam już maila zwrotnego z danymi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Zwycięzcy życzę przyjemnej lektury. ;)
  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę miłego czytania! :) Lektura "Silosa" już za mną i jestem nią niezwykle oczarowana :) Mam nadzieję, że w przypadku zwyciężczyni będzie podobnie. :)
  Pozdrawiam!
  Sherry

  OdpowiedzUsuń

Ten blog tworzę dla Was i każdy Wasz komentarz to dla mnie motywacja do dalszego pisania. Dziękuję, że jesteście tu ze mną! :)