09 stycznia 2012

Wyniki konkursu "Zawładnięci"!

Czas na obiecane wyniki zawładniętego konkursu na moim blogu!

Przyznam szczerze, że wybrać jednego Zwycięzce spośród tylu uczestników to naprawdę trudne zadanie, z którym ja i Sihh musiałyśmy się zmierzyć w niedzielne popołudnie i przyznam - łatwo nie było. Do tego stopnia miałyśmy dylemat, że poprosiłam o pomoc jeszcze kolejne osoby, którym dziękuję za poświęcenie czasu na konsultacje. Ostatecznie więc doszliśmy do porozumienia i ... Tym bardziej  ubolewam nad faktem, iż niestety mogę przyznać nagrodę tylko jednej osobie spośród dziecięciu Uczestników biorących udział w zabawie konkursowej...

Nim jednak ogłoszę, kto otrzyma Zawładniętych Elany Johnson, pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy poświęcili czas na wymyślenie i przesłanie mi swojej odpowiedzi. Uwierzcie, że chciałabym obdarować wszystkich, lecz to w tym momencie nie możliwe. Dlatego też już teraz obiecuję, że na rocznicę mojego bloga (marzec-kwiecień) zorganizuję konkurs z trzema miejscami na podium i większą ilością nagród :) Mam nadzieję, że weźmiecie udział w tym zaplanowanym wydarzeniu!

A póki co, nie przedłużając, podaję zwycięski komentarz:


"No cóż, przyznam że wybór nie jest łatwy, bo w końcu nasz obecny świat nie jest wcale taki zły, ale wybiorę film "Pojutrze". Tak naprawdę jest to chyba najlepszy z możliwych wyborów, gdyż zapewne nikt nie chciał by żyć w świecie zdominowanym przez zombi jak w "Resident Evil", albo doszczętnie zniszczonym tak jak w "2012". Oczywiście globalne zlodowacenie także nie jest niczym przyjemnym, lecz pokazuje że człowiek nigdy nie wygra z naturą, która nawet po tysiącach lat potrafi upomnieć się o swoje. Jednak moim zdaniem daje nam też szanse na odbudowę cywilizacji, nowej bardzie zwróconej ku naturze. Pokazuje także iż nie możemy być obojętni na ludzi trzeciego świata, ponieważ kto wie ale może to oni i ich ziemie będą naszą ostatnią nadzieją. Nie wiem czy pisałam na temat, ale taka jest moja opinia i właśnie taki świat bym wolała wolny od zanieczyszczeń, globalizacji i bardziej szanujący przyrodę."

Zatem wygrywa.... lianat !

Serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie mi swojego adresu korespondencyjnego na maila tirindeth@wp.pl
Czekam na wiadomość 3 dni.

Jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim, którzy bawili się razem z nami oraz tym, którzy umieścili baner konkursu na swoim blogu - to bardzo miłe z Waszej strony!! :)

A na koniec gorące podziękowania dla Sihh za zaangażowanie w pracę jury :)

9 komentarzy:

  1. O kurczę nie wierzę!!! Pierwszy raz coś wygrałam, cały czas nie mogę dojść do siebie ;) Prawdę mówiąc nawet nie liczyłam na wygraną. Dzięki ogromne zaraz wysyłam maila :D

    OdpowiedzUsuń

Ten blog tworzę dla Was i każdy Wasz komentarz to dla mnie motywacja do dalszego pisania. Dziękuję, że jesteście tu ze mną! :)